Ибра се разбра с Милан
Нападателят Златан Ибрахимович и Милан постигнаха споразумение за нов договор, съобщава журналистът Николо Шира.
Според източника, нападателят ще получава 6 милиона евро годишно плюс бонуси. Нека припомним, че именно за тази сума настояваха Ибрахимович и агент Мино Райола. Многократно се подчертаваше, че Златан е щастлив в отбора и би искал да остане в Милан.
Шира допълва, че халфът на "росонерите" Лукас Биля ще се премести в Торино с едногодишен заем с опция за изкупуване, докато вратарят Пепе Рейна ще замине за Валенсия.
Ибрахимович се присъедини към италианския клуб през януари 2020 г. от Лос Анджелис Галакси с безплатен трансфер. През миналия сезон шведът изигра 18 мача за италианския клуб и отбеляза 10 гола. Ибрахимович също така игра за Милан от 2010 до 2012 г., а през 2011 г. стана шампион на Италия и спечели Суперкупата на страната.
- Наполи – Милан: Битка за второто място в Серия А
- Алегри: Надявам се да остана дълго в Милан
- Алегри: Италия има нужда от реформи в развитието на младите
- Партизан продаде Андрей Костич на Милан
- Леао отрече конфликт с Алегри
- Леао на кръстопът: напрежение в Милан и интерес от грандове
- Проклятието след ерата на Ибрахимович
- Алегри на ръба след драмата: Казах на съдията, че ще спра с футбола
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]