Игуаин: Не ми липсва аржентинският футбол
Нападателят на Ювентус Гонсало Игуаин коментира информацията за възможно завръщане в Аржентина, където Ривър Плейт се интересува от неговите услуги.
"Не ми липсва аржентинският футбол, въпреки че обичам да го гледам. Играх там, когато бях малък, но сега Аржентина отваря очи. Толкова много играчи не се решават да се завърнат, преди всичко заради бъдещето на семействата си. Мнозина сега заминават за Съединените щати, Китай или Саудитска Арабия на 25-годишна възраст", заяви Игуаин.
Игуаин защитава цветовете на Ювентус от 2016 г. Той спечели пет трофея с "бианконерите" - три титли в Италия и две национални купи. По време на кариерата си Гонсало също така игра за Ривър Плейт, Реал Мадрид, Наполи, Челси и Милан.
През миналия сезон 32-годишният нападател изигра 32 мача в италианската Серия А, вкара 8 гола и даде 4 асистенции.
- Ювентус продаде младия Джовани Дафара на Парма
- Барселона обмисля размяна с Ювентус за Камбиасо
- Ювентус набеляза Омар Мармуш за подсилване на атаката
- Мерих Демирал: Това е най-разочароващият мач в кариерата ми за националния отбор
- Ювентус привлече окончателно Джакомо Фатиканти
- Капело съжалява: Меси ми се изплъзна в Ювентус
- Мартинес иска трансфер в Ювентус
- Ювентус е уверен, че ще привлече Емилиано Мартинес
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]