Ди Биаджо напусна СПАЛ
Луиджи Ди Биаджо обяви за оставката си от поста старши-треньор на СПАЛ след поражението с 3:1 от Фиорентина в последен мач от сезона в Серия А.
"Опитът бе отрицателен, но бих го правил цял живот. Вярвах, че мога да го направя. Имахме обаче няколко проблема. Благодаря на всички, които ме избраха. Усетих подкрепата на хората. Винаги ще съм задължен на СПАЛ и феновете. Сбогувахме се с клуба. Те не ми казаха нищо, но имахме мълчаливо споразумение", заяви Ди Биаджо.
Ди Биаджо оглави СПАЛ през февруари тази година. Под негово ръководство тимът завърши на последно място в класирането на италианския шампионат с 20 точки и изпадна в Серия В.
- Наполи преговаря с Челси за трансфер на Марк Гиу
- Милан и Галатасарай постигнаха споразумение за трансфера на Рафаел Леао
- Рафаел Леао е близо до Галатасарай, но има оферта и от Астън Вила
- Алегри посочи осем отбора в битката за Скудетото: „Интер е фаворитът“
- Сисе избра Милан пред ПСВ: Почти всичко бе готово, но щом Милан се появи, промених решението си
- Джонатан Дейвид отказва да се предаде: Нападателят настоява да остане в Ювентус
- Мойс Кийн бойкотира тренировките на Фиорентина заради трансфер в Комо
- Мойс Кийн иска да напусне Фиорентина и да премине в Комо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]