Фонсека: Най-важното започва сега
Старши-треньорът на Рома Пауло Фонсека заяви в навечерието на мача от 29-ия кръг на италианския шампионат срещу Удинезе, че отборът все още не е гарантирал нищо за себе си в първенството на Серия А.
"Вярвам, че е рано да започнем да правим планове за следващия сезон. Имаме както амбиции, така и възможности за това.
В момента основното е да не се съсредоточаване върху никакви планове, просто трябва да се подготвите за всяка следваща среща и да я спечелите. Няма значение с кого трябва да играете: с Удинезе, както в настоящия кръг или с Наполи в следващия. Има една цел: победата", заяви Фонсека.
Мачът Рома - Удинезе ще се проведе в четвъртък, 2 юли, от 21:45 часа българско време.
- Анонс на 25-ти кръг на Серия А – срещите в неделя
- Гасперини сравни Мален с Виали
- Дубъл на Мален помогна на Рома да се справи с Каляри
- Анонс на 24-ти кръг на Серия А – срещите в неделя
- Сабатини: Гасперини няма да напусне Рома
- Раниери: Рома може да се раздели с Дибала и Пелегрини
- Тоти може да стане директор в Рома
- Рома привлече крило на Байерн Мюнхен
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]