Ювентус е готов да се раздели с Пиянич, ако получи Артур
Ръководството на Ювентус е готово да се раздели с халфа Миралем Пянич, който Барселона иска да получи, само ако Артур бъде включен в сделката от каталунците.
Туринци не искат да правят размяна с други играчи на Барселона, които може да участват в трансфера - Усман Дембеле и Иван Ракитич.
По-рано се съобщаваше, че сделката за размяната на Артур за Пянич е почти договорена и Барселона прехвърли бразилеца в дубъла на отбора.
През този сезон Артур игра в 23 мача за Барселона, вкара 4 гола и даде 4 асистенции. Пянич има 32 мача (3 гола и 4 асистенции).
Първенствата на Италия и Испания са прекратени поради пандемията от коронавирус.
- Манчестър Юнайтед следи Калюлю в дербито Милан – Ювентус
- Влахович в центъра на трансферното лято – интерес от Милан и Байерн, сянката на Левандовски
- Ювентус готви продажба на Копмейнерс през лятото
- Ювентус се прицели в Трафорд, Сити може да го продаде
- Ювентус продължава силната серия след победа над Болоня
- Ювентус ще пречупи Болоня
- От Блохин до Трент - кариера като две вселени
- Ювентус удължи договора на Локатели до 2030 година
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]