Ювентус хвърли око на Бога
Ювентус проявява интерес към нападателя на Сасуоло Жереми Бога. Футболистът се присъедини към "зелените" през лятото на 2018 г. за 3.5 милиона паунда. В контракта на играча имаше клауза за обратно откупуване за 13 млн. паунда, но през уикенда стана известно, че Челси, чийто възпитаник е Жереми, няма да се възползва от нея.
Според Sky Sport Italia, Ювентус е влязъл в надпреварата за 23-годишния фрфанцузин. "Бианконерите“ имат отлични отношения със Сасуоло и виждат в лицето на Бога заместник на Дъглас Коща.
Наполи обаче също е готов да наддава и вече дори е подготвил предложение на стойност от около 20-25 милиона евро за бившия младежки национал на Франция.
- Ювентус подготвя оферта за Алисон Бекер
- Ювентус подготвя договор за Бернардо Силва до 2028 година
- Ман Юнайтед, Ливърпул и Арсенал следят Андреа Камбиасо
- Суперкупата на Италия няма да се проведе в Саудитска Арабия през сезон 2026/27
- Байерн подготвя преговори с Душан Влахович
- Спалети разкритикува Ювентус въпреки победата над Лече
- Влахович донесе важна победа на Ювентус срещу Лече
- Юве ще пречупи Лече
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]