Ювентус е готов да продаде Игуаин за 18 млн.
Ювентус е готов да продаде аржентинския нападател Гонсало Игуаин през лятото, съобщава TuttoJuve.
Но торинският клуб няма да пусне аржентинеца след края на сезона за по-малко от 18 млн. евро. От нападателя се интересува бившият клуб на аржентинеца Ривър Плейт, а английските Нюкасъл Юнайтед и Уулвърхемптън Уондърърс могат да се състезават за Игуаин.
Игуаин неведнъж е казвал, че иска да прекрати кариерата си в Ривър Плейт.
Игуаин премина от Ривър Плейт в Реал Мадрид през 2006 г. През 2013 г. аржентинецът се премести в Наполи. Нападателят защитава цветовете на Ювентус от 2016 г., договорът му изтича през 2021 година.
През миналия сезон той игра под наем за Милан и Челси. През настоящата кампания нападателят проведе 22 мача в Серия А, вкара 5 гола и даде 4 асистенции.
- Интер пречупи Ювентус с късен гол на Зелински
- Интер – Ювентус: Факторът домакинство накланя везните
- Ювентус проявява интерес към вратар на Тотнъм
- Мистерията около Матета се задълбочава
- Съдиите подкрепиха решението да не се присъди дузпа за Юве срещу Лацио
- Юве измъкна точката след 0:2 срещу Лацио
- Ювентус няма да има проблеми с Лацио
- Тонали остава основна трансферна цел на Ювентус
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]