Гремио прие офертата на Наполи за Евертон
Наполи съгласува трансфера на полузащитника на Гремио Евертон, съобщава SoccerLink.
Според източника, бразилският клуб е приел предложението от 25 милиона евро.
Все пак е твърде рано да се предполага, че сделката е към приключване. Факт е, че Наполи все още не е получил съгласие от самия играч. Освен това Евертон иска да изчака да види дали други европейски клубове ще проявят интерес към него.
Договорът между Евертон и Гремио е валиден до 2023 година.
Напомняме, че слуховете свързват Евертон също с футболния клуб Евертън. През януари се появиха съобщения, че "карамелите" са готови да платят 30 милиона евро за бразилеца.
- Фабрегас разкри какво е казал на играчите си преди дузпите
- Конте: Мога да похваля играчите, защото надскачаме възможностите си
- Дузпи изпратиха Комо и Фабрегас на 1/2-финал за Купата (видео)
- Де Роси: Нужни са ни смелост и сърце
- Конте: Абсурден сезон
- Наполи измъкна драматична победа с 10 души срещу Дженоа (видео)
- Вергара: Меси е моят идол, но много се вдъхновявах от Зелински
- Малко е вероятно Стърлинг да премине в Наполи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]