Милан иска да наеме Йович за две години
Нападателят на Реал Мадрид Лука Йович може да продължи кариерата си в Милан, съобщава инсайдерът Николо Шира.
Според източника, "Милан" иска да наеме футболиста за две години с право на обратно изкупуване. Основната пречка е заплатата на играча от 5 милиона евро на сезон. В момента преговорите продължават.
По-рано се съобщаваше, че Лука е с травма и е аут за три месеца. По-късно стана известно, че той е паднал от стената на къщата си и едва е оцелял.
Йович премина в Реал от Айнтрахт през лятото на 2019 година. Сумата на трансфер бе 60 млн. евро. През този сезон 23-годишният нападател вкара 2 гола и даде 2 асистенции в 24 мача във всички турнири на клубно ниво.
- Леао е заплашен от наказание за мачове от Мондиал 2026
- Леао разкри причините за трудния си последен сезон в Милан
- Ултрасите на Милан обявиха война на собствениците: Най-лошото тепърва предстои
- Галатасарай изкушава Леао с милиони, Милан иска 60 млн. евро
- Рафаел Леао ще реши бъдещето си след края на Мондиал 2026
- Гласнер остава фаворит за Милан, но Почетино вече има договорка с „росонерите“
- Комо очарова, Интер триумфира, Милан и Юве разочароваха: изминалият сезон в Серия А
- Гласнер е все по-близо до Милан
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]