Гоналон може да премине в Дижон
Полузащитникът на Рома Максим Гоналон, който играе под наем за Гранада, може да стане играч на Дижон, съобщава Foot 365.
Френският клуб иска да наеме футболиста за един сезон, самият 31-годишен халф също не е против да се върне в родината си.
В настоящото първенство на Испания, прекъснато поради пандемията на коронавирус, Гоналон проведе 18 мача за Гранада и получи шест жълти картона в тях. Той се присъедини към Рома през 2017 г. от Лион, за който игра осем сезона.
- Интер – Рома: "Нерадзурите" ще се завърнат на победния път
- Рома мечтае за сензационно завръщане на Салах
- Зеки Челик и Рома в задънена улица за нов договор
- Ваз донесе ценна победа на Рома срещу Лече
- Гасперини: Рома показа най-доброто и най-лошото си при отпадането от Болоня
- Италиано: Рома е по-добра във всяко отношение, но Болоня изкачи планина
- Резултати от мачовете в Лига Европа 2025/2026 на 19 март
- Болоня сломи Рома в голов трилър и ще срещне Астън Вила
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]