Малдини: Рангник да разгледа концепциите на уважение
Спортният директор на Милан Паоло Малдини коментира слухове относно назначаването на германския специалист Ралф Рангник в Милан.
"Никога не съм разговарял с Рангник и не разбирам на какво се основават неговите изявления. Но мога да кажа, че собствениците никога не са ми казвали нищо. Но някои изводи вече са направени.
Той говори за възможна роля с неограничени правомощия за вземане на решения по спортни и технически въпроси. Ралф нахлува в отдели, където професионалистите работят със съществуващи договори.
Имам съвет за Рангник. Преди да научи италиански, би било добре за него да преразгледа общите концепции за уважение и да разбере, че във всички области на клуба, в които той търси контрол, работят професионалисти и въпреки всички трудности се опитват да завършат сезона, поставяйки интересите на Милан по-високо от своята гордост", заяви Малдини.
- Алегри е все по-близо до раздяла с Милан след конфликт със Златан
- Нов скандал в Италия: Фабрицио Корона отправи тежки обвинения към бивши играчи на Милан
- Какво се случва със „Сан Сиро“? Продажбата на стадиона попадна под разследване
- Суперкупата на Италия няма да се проведе в Саудитска Арабия през сезон 2026/27
- Аталанта потопи Милан насред „Сан Сиро“
- Феновете на Милан поискаха оставката на Фурлани
- Фенербахче следи Рафаел Леао за лятна селекция
- Милан - Аталанта: Без победител
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]