Дибала обяви, че е оздравял от коронаворуса
Аржентинският нападател на Ювентус Пауло Дибала заяви, че се е възстановил от коронавирусната инфекция.
"Лицето ми говори само за себе си - най-накрая се възстанових от COVID-19“, написа Дибала на страницата си в Instagram.
През март Дибала обяви, че той и приятелката му Ориана Сабатини са се заразили с коронавирус. През април играчът отново даде тест COVID-19, който отново показа положителен резултат.
На 5 май Ювентус обяви, че защитникът Даниеле Ругани и полузащитникът Блез Матуиди са се възстановили от коронавируса. Футболистите вече не са в режим на домашна изолация и скоро ще могат да започнат да тренират.
- Спалети: Труден мач
- Ювентус не сбърка срещу Бенфика
- Палас иска 35 млн. за Матета
- Ювентус ще излъже Бенфика
- Матета поиска в Ювентус
- Ювентус загуби делото срещу Роналдо
- Ман Юнайтед проявява интерес към защитник на Юве
- Каляри шокира Ювентус (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]