Футболист на Торино се зарази с коронавирус
Официалният туитър на Торино съобщава, че един от футболистите на отбора е дал положителен тест за коронавирус.
Интересното е, че името на играча на "биковете“ не се съобщава. Въпреки това италианският клуб отбелязва, че болестта протича без симптоми, а самият футболист е под карантина.
По-рано се съобщаваше, че въпреки продължаващата пандемия, италианското правителство разреши на отборите да възобновят процеса на тренировки.
- Рома победи Болоня и затвърди позициите си в топ 5
- Парма се спаси, Пиза е на прага на изпадането
- И Масара напусна Рома?
- Анонс на 34-ти кръг на Серия А - срещите в събота
- Новият стадион на Милан и Интер: модерност без душата на „Сан Сиро“?
- Наполи разгроми Кремонезе и отложи титлата на Интер (видео)
- Мареска между Наполи и Манчестър Сити, Челси не е опция
- Фиорентина търси нов треньор: Тиаго Мота сред вариантите
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]