Президентът на Милан иска възобновяване на сезона
Президентът на Милан Паоло Скарони заяви, че подкрепя решението за възобновяване на сезона в Серия А, ако се създадат безопасни условия за това.
"Продължаването на футболния сезон е решение, взето от съответните органи и здравни организации. Милан е клуб, чиято основна цел е да играе футбол. Ако има условия, необходими за здравето и безопасността, ние сме за продължаване на спортния сезон", заяви Скарони за ANSA.
- Манчестър Юнайтед добави Милан към лятната си подготовка
- Леао е заплашен от наказание за мачове от Мондиал 2026
- Леао разкри причините за трудния си последен сезон в Милан
- Ултрасите на Милан обявиха война на собствениците: Най-лошото тепърва предстои
- Галатасарай изкушава Леао с милиони, Милан иска 60 млн. евро
- Рафаел Леао ще реши бъдещето си след края на Мондиал 2026
- Гласнер остава фаворит за Милан, но Почетино вече има договорка с „росонерите“
- Комо очарова, Интер триумфира, Милан и Юве разочароваха: изминалият сезон в Серия А
207
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]