Ювентус е готов да се раздели с четирима
Ръководството на Ювентус може да се раздели с няколко футболисти през най-близкия трансферен прозорец, но в таз група не попада Матейс де Лигт, който миналото лято се прехвърли в лагера на Старата синьора от Аякс Амстердам, съобщава Calciomercato.com.
Към момента е известно, че Ювентус е готов да продаде халфовете Дъглас Коща, Миралем Пиянич и Адриен Рабио, както и нападателя Гонсало Игуаин.
По-рано се съобщаваше, че Манчестър Юнайтед се интересува от услугите на Де Лигт. Трансферната стойност на 20-годишния нидерландец се оценява на 75 милиона евро.
- ПСЖ и Ювентус влизат в битка за японския вратар Зион Судзуки
- Ювентус има резервен вариант при провал за Коло Муани
- Ювентус проявява интерес към капитана на Манчестър Юнайтед Бруно Фернандеш
- Трагедията като част от величието
- Ювентус привлече турския национал Зеки Челик
- Ювентус продаде младия Джовани Дафара на Парма
- Барселона обмисля размяна с Ювентус за Камбиасо
- Ювентус набеляза Омар Мармуш за подсилване на атаката
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]