Ювентус се интересува от Кейн
Ювентус проявява интерес към нападателя на Тотнъм Хари Кейн, твърди Calciomercato.
Според източника, английският клуб оценява нападателя поне на 120 млн. евро. Самият играч не изключва вероятността да напусне, тъй като се съмнява в способността на Тотнъм да печели трофеи.
Сумата на трансфера обаче, както и заплатата на играча, която е около 12 милиона евро годишно, може да се окаже твърде висока за Торино.
26-годишният Кейн е възпитаник на Тотнъм. През този сезон нападателят участва в 20 мача от шампионата на Англия (всички в стартовия състав), в които стама автор на 11 гола (два от дузпа) и даде две асистенции.
- Ювентус няма право на грешка срещу Пиза в битката за Шампионска лига
- Барса отхвърли Влахович! Ювентус напредва с нов договор за сръбската звезда
- Спалети разкри любопитен детайл за бъдещето си в Ювентус: Ще живея в една сграда с директора
- Ювентус започва преговори за вратаря на Тотнъм Гулиелмо Викарио
- Влахович близо до завръщане – отлична новина за Ювентус
- Ювентус продължи договора на Уестън Маккени до 2030 година
- Ювентус готви нов договор за капитана Мануел Локатели
- Спалети: Живея за четвъртото място и вярвам, че ще го постигнем
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]