Гравина: Не искам да жертвам следващия сезон, заради спасението на този
Президентът на Италианската футболна федерация Габриеле Гравина разказа за някои идеи за възможните варианти за развитие на събитията на Апенините.
"Приоритетът е приключването на сезона. Идеята е да се възобнови първенството на 20 май или началото на юни.
Някои дори говорят за август или септември. Поясних, че не бих искал да рискувам следващия сезон, за да спестя този. Мисля, че отмяната на сезона би била доста трудна. Това би била сериозна несправедливост, която би довела до спешна правна ситуация" по време на епидемиологичната ситуация.
Важното е, че ще трябва да определим шампиона. Ювентус вече е лидер. Но мисля, че самият Ювентус ще бъде против подобно Скудето", заяви Гравина.
- Ювентус няма право на грешка срещу Пиза в битката за Шампионска лига
- Анонс на 28-ми кръг на Серия А
- Барса отхвърли Влахович! Ювентус напредва с нов договор за сръбската звезда
- Наполи направи крачка към място в Шампионска лига
- Капело предупреди Интер: Станаха бавни в защита – Леао и Пулишич могат да ги накажат
- Милан задържа Алегри! „Росонерите“ му готвят нов договор и по-висока заплата
- Томори: Пулишич е подценяван, а дербито с Интер е нещо, което трябва да се изживее
- Голяма чистка в Интер: четирима си тръгват от „Сан Сиро“
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]