Бивш президент на Юве нападна Роналдо
Бившият президент на Ювентус Джовани Коболи Джили разкритикува играчите на торинския клуб, които напуснаха Италия по време на пандемията от коронавируса.
"Сега е лесно да се критикуват, но не разбирам защо тези играчи напуснаха Италия. Ако говорим за завръщането им, надявам се това да стане възможно най-скоро. Няма да им е лесно да възобновят работата, тъй като ще трябва да преминат през 14-дневна карантина. В Ювентус стана по-трудно, когато Роналдо каза, че ще замине при майка си, а след това той показва как прави слънчеви бани край басейна. След това Игуаин отиде при майка си, други отидоха тук-там и ситуацията се влоши", заяви Джили за Radio Punto Nuovo.
- Спалети: Труден мач
- Ювентус не сбърка срещу Бенфика
- Палас иска 35 млн. за Матета
- Ювентус ще излъже Бенфика
- Матета поиска в Ювентус
- Ювентус загуби делото срещу Роналдо
- Ман Юнайтед проявява интерес към защитник на Юве
- Каляри шокира Ювентус (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]