Дъглас Коща напусна Италия
Крилото на Ювентус Дъглас Коща получи разрешение от клуба да се завърне в Бразилия. Играчът напусна Италия, въпреки карантината в страната поради пандемията на коронавируса.
По-рано се съобщаваше, че Ювентус е изпратил вкъщи халфовете Сами Кедира и Родриго Бентанкур, както и нападателя Гонсало Игуаин. Нападателят Кристиано Роналдо е в Мадейра.
В Ювентус трима играчи вече дадоха положителен тест за коронавирус. COVID-19 бе диагностициран при защитника Даниеле Ругани, полузащитника Блез Матюиди и нападателя Пауло Дибала.
Напомняме, че семейство Аниели, което е собственик на Ювентус, дари десет милиона евро за борба с пандемията на коронавирус. Тези пари ще отидат за грижи за болните в Торино и Пиемонт.
- Мартинес иска трансфер в Ювентус
- Ювентус е уверен, че ще привлече Емилиано Мартинес
- Ювентус отряза Арсенал за Кенан Йълдъз
- Киелини: Влахович няма да остане в Италия
- Анди Робъртсън е отказал на Ювентус, за да премине в Тотнъм
- Спалети иска да събере отново Салах и Алисон в Ювентус
- Торино навакса два гола срещу Ювентус в драматично Дерби дела Моле
- Серия А обяви най-добрите футболисти на сезона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]