Наполи и Рома се интересуват от Белоти
Нападателят на Торино Андреа Белоти може да продължи кариерата си в друг италиански клуб. Рома и Наполи се интересуват от услугите на капитана на "биковете". Това съобщава Calciomercato.
Споразумението с играча предвижда обезщетение в размер на 100 милиона евро, но тази клауза на договора е валидна само за чуждестранни клубове. По-рано се съобщаваше за интерес към играча от английския Евертън.
Белоти се премести в Торино през лятото на 2015 г. от Палермо. Сумата на трансфер бе 8.4 млн. евро. Контрактът на нападателя с италианския клуб е валиден до лятото на 2022 година.
През този сезон Белоти вкара 9 гола и даде 3 асистенции.
- Гасперини сравни Мален с Виали
- Дубъл на Мален помогна на Рома да се справи с Каляри
- Анонс на 24-ти кръг на Серия А – срещите в неделя
- Сабатини: Гасперини няма да напусне Рома
- Раниери: Рома може да се раздели с Дибала и Пелегрини
- Тоти може да стане директор в Рома
- Рома привлече крило на Байерн Мюнхен
- Удинезе победи Рома
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]