Италианските клубове могат да загубят 700 млн.евро
Италианските клубове може да загубят около 700 милиона евро, ако текущият сезон, включително и Купата на Италия, не бъде довършен поради пандемията от коронавируса.
Според източника, 430 милиона евро ще бъдат загубите поради невъзможността да бъдат продадени телевизионните права, останалата сума ще бъде от предполагаемата печалба от продажбата на билети в дните на мачовете и от продажбата на клубни атрибути.
В момента всички спортни първенства в Италия са прекратени до 3 април поради пандемията от коронавирус.
- Милан загуби от Лацио и отпадна от Купата на Италия
- Маркюс Тюрам класира Интер на 1/4-финал
- Рулетката на дузпите прати Наполи на 1/4-финал за Купата
- Автгол и дузпа класираха Юве напред за Купата
- Милан преговаря с Левандовски
- Конте: Нашата цел е да защитим титлата си
- Милан се насочи към 18-годишен нападател на Анже
- Наполи победи Рома на „Олимпико“
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]