Роналдо: Надявам се, че ще играя още стотици мачове
Португалският нападател на Ювентус Кристиано Роналдо сподели впечатленията си от хилядния мач в професионалната си кариера.
Нападателят вкара гол в последния кръг от Серия А срещу СПАЛ.
"Голямо постижение. 1000 мача означават всеотдайност, упорит труд върху себе си. Не е лесно да изиграя хиляда мача за 35 години и съм щастлив. Това е чудесно, но се надявам да изиграя още стотици мачове. Отлична цифра, но основното е да спечелите всяка среща", заяви Роналдо.
През този сезон Роналдо вкара 21 гола и даде две асистенции в 21 мача от Серия А.
- Мартинес иска трансфер в Ювентус
- Ювентус е уверен, че ще привлече Емилиано Мартинес
- Ювентус отряза Арсенал за Кенан Йълдъз
- Киелини: Влахович няма да остане в Италия
- Анди Робъртсън е отказал на Ювентус, за да премине в Тотнъм
- Спалети иска да събере отново Салах и Алисон в Ювентус
- Торино навакса два гола срещу Ювентус в драматично Дерби дела Моле
- Серия А обяви най-добрите футболисти на сезона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]