Аниели: В клуба сме доволни от Сари
Президентът на Ювентус Андреа Аниели сподели мислите си за Маурицио Сари, настоящият треньор на отбора.
"Ювентус е много доволен от Сари. Имаме стратегия с него за три години и след известно време ще можем да видим резултата от работата му. Трябваше ни Сари и успяхме да го вземем.
Първата половина на сезона се получи отлична. В първенството сме на първо място, стигнахме до плейофите на Шампионска лига и полуфиналите на Купата на Италия.
Що се отнася до Конте, той е символ на Ювентус, който успя да спечели за нас няколко титли. Имаме добри отношения и сме професионалисти.
Говорейки за Гуардиола, би било грешно да се каже, че никой не мисли за него. Но в момента той е щастлив там, където е. А когато сте щастливи е малко вероятно да отидете някъде", заяви Аниели.
- Ювентус ще пречупи Болоня
- От Блохин до Трент - кариера като две вселени
- Ювентус удължи договора на Локатели до 2030 година
- Трагедия: Бивш вратар на Арсенал загина на 48 години
- Касано: В разцвета си бях по-добър от Тоти, Дел Пиеро и Баджо
- Юве може да се раздели с трима при провал в битката за ШЛ
- Ювентус също сред вариантите за приятелски мач с ЦСКА на новата "Армия"
- Аталанта – Ювентус: Битка за място в Шампионска лига
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]