Ибрахимович: Чувствам се уморен
Златан Ибрахимович предупреди, че се чувства „уморен и износен" в условията на кризата с контузени играчи в Милан. Както е известно, шведският нападател е принуден да играе всеки мач, след като Пато и Индзаги се намират извън строя поради дългосрочни увреждания.
„Играл съм много мачове през този сезон и сега се чувствам уморен, почти износен. Виждайки, че в Милан има двама ранени нападатели, положението не е никак леко за мен. Аз трябва да благодаря на треньора на шведския национален отбор, който ми позволи да си почина малко тази седмица", заяви Ибрахимович за Sky Italia.
- Милан загуби от Лацио и отпадна от Купата на Италия
- Милан преговаря с Левандовски
- Милан се насочи към 18-годишен нападател на Анже
- Милан победи Лацио с решаващ гол на Леао (видео)
- Милан – Лацио: „Х“-ът е задължителен
- Капело: Милан има проблем, но Алегри ме забавляваше
- Юве и Милан се интересуват от Бернардо Силва
- Рабио: Модрич ме изумява с желанието си да играе всеки ден
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]