Пиоли: Дузпата бе грешка
Старши- треньорът на Милан Стефано Пиоли коментира играта на отбора си в първия полуфинален мач от Купата на Италия с Ювентус (1: 1). По-конкретно специалистът даде оценка за дузпата, отсъдена срещу отбора си, след удар на топката в ръката на Давиде Калабрия.
"Момчетата определено няма за какво да съжаляват. И аз, и феновете на Милан се гордеем с нашата игра. Изпуснахме победата, но резултатът 1: 1 дава добри възможности преди реванша и ще се опитаме да ги използваме. Що се отнася до дузпата, в началото се ядосах, защото малко преди това имаше нарушение срещу Ибрахимович. Същият епизод като при нашата дузпа имаше в мача Каляри - Бреша в началото на сезона и това бе признато за грешка. Играчът не видя топката, скочи нагоре и физически нямаше как да дръпне ръката си", заяви Пиоли.
Мачът за връщане ще се проведе на 4 март в Торино.
- Галатасарай иска Рафаел Леао под наем, Милан настоява за постоянен трансфер
- Андреа Пирло: Скандалът около връзките ми с Fonbet е политическа игра
- Фенербахче отрече интерес към Рафаел Леао и Ермедин Демирович
- Фиорентина и Милан искат Франко Мастантуоно под наем
- Съпругата на Модрич иска в Испания
- Лука Модрич ще подпише нов договор с Милан до 2027 година
- Рафаел Леао беше обвинен в сексизъм заради публикация в социалните мрежи
- Лука Модрич остава в Милан до лятото на 2027 година
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]