Индзаги: Положението в Милан е зле
Бившият нападател и старши-треньор на Милан Филипо Индзаги коментира ситуацията с "росонерите".
"Положението е зле и за съжаление, това не е нищо ново. Но познавам Паоло Малдини и вярвам в него. Сигурен съм, че двамата със Звонимир Бобан ще измъкнат клуба от това положение.
Трябва да се започне отначало, като всеки сезон се взимат по 2-3 точни играчи. И преди всичко е нужно търпение.
Милан се нуждае от това да бъде управляван продължително време от едно ръководство.
Клубът имаше нужда от Златан. Играл съм с него и го уважавам много. Той не се нуждае от пари или слава. Щом се е завърнал, значи вярва, че може да се отличи с нещо. Това се забеляза още в дебюта му", заяви Индзаги.
- Алегри: Бъдещето ми не е тема, важни са резултатите
- Алегри може да напусне Милан след края на сезона
- Милан се срина срещу Удинезе у дома (видео)
- Милан – Удинезе: „Росонерите“ търсят реакция след удара по амбициите
- Милан и Ювентус следят за Габриел Жезуш
- Горетцка напуска Байерн като свободен агент, Милан с най-сериозен интерес
- Алегри: Битката за титлата вече не е за нас, целта остава Шампионска лига
- Конте: Ще се борим за титлата до края
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]