Ругани може да напусне Ювентус
Защитникът на Ювентус Даниеле Ругани може да смени клубната си принадлежност през януари. Това съобщи журналистът на La Gazzetta dello Sport Николо Шира.
Според източника, италианският клуб е готов да продаде защитника още през зимния трансферен прозорец и възнамерява да получи от футболиста от 25 млн. до 30 млн. евро. Торинци не възнамеряват да отдават под наем, а искат веднага да получат средства за 25-годишния футболист.
По-рано се съобщаваше, че английски клубове проявяват интерес към футболиста, но към момента няма конкретни предложения за Ругани.
Даниеле Ругани взе участие само в един мач от италианския шампионат през този сезон.
- Автгол и дузпа класираха Юве напред за Купата
- Юве с труден обрат срещу Каляри (видео)
- Юве и Милан се интересуват от Бернардо Силва
- Юве пребори Глимт в последния момент
- Ювентус ще търси първа победа отвъд Полярния кръг
- Спалети: Казах, че амбициите ни са да се борим за Скудетото
- Фиорентина и Юве с незадоволително реми (видео)
- Арсенал преговаря за звезда на Серия А
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]