Караско може да премине в Наполи
Полузащитникът на Далиан Ифан Яник Ферейра Караско може да се завърне в Европа, съобщава Calciomercato.com.
Според източника, Наполи се интересува от услугите на 26-годишния белгийски футболист. В момента неаполитанците изучават опциите за трансфера на Караско. Отбелязва се, че самият полузащитник е готов да се завърне в Европа, тъй като наскоро влезе в конфликт с ръководството на китайския клуб.
По-рано имаше информации, че Караско попада в зоната на интерес на Бетис.
През сезон 2019 Караско участва в 25 мача от китайското първенство, вкара 17 гола и направи 7 асистенции. Белгийският футболист играе за китайския отбор от февруари 2018 година. Преди това той защитаваше цветовете на Монако и Атлетико.
- Наполи бърза да върже Мактоминей: нов договор и по-висока заплата за шотландеца
- Наполи направи крачка към място в Шампионска лига
- Наполи преследва място в топ 4 срещу Торино
- Лукаку: Голът след девет месеца бе емоционален момент
- Конте: Това е сезон, който ще нося със себе си
- Лукаку герой в 96-ата минута след драма и автогол на Хьойлунд
- Реника обвини Конте за вълната от контузии в Наполи
- Жена намушка съпруга си след скандал по време на мач на Наполи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]