Ювентус иска да продължи с Игуаин
Ръководството на Ювентус възнамерява в близко бъдеще да предложи на нападателя Гонсало Игуаин да поднови споразумението, съобщава Calciomercato.com.
Договорът на Игуаин с настоящите шампиони от италианската Серия А е валиден до 30 юни 2021 година. По-рано стана известно, че Ривър Плейт се интересува от услугите на 32-годишния нападател.
Според изданието, Ювентус иска да намали заплатата на Гонсало по новото споразумение. Сега аржентинецът получава по 7.5 милиона евро годишно.
В настоящата кампания Игуаин вкара 4 гола и даде 3 асистенции в 13 мача от италианския шампионат. В 6 мача от Шампионската лига нападателят вкара 2 гола и 2 асистенции.
- ПСЖ и Ювентус влизат в битка за японския вратар Зион Судзуки
- Ювентус има резервен вариант при провал за Коло Муани
- Ювентус проявява интерес към капитана на Манчестър Юнайтед Бруно Фернандеш
- Трагедията като част от величието
- Ювентус привлече турския национал Зеки Челик
- Ювентус продаде младия Джовани Дафара на Парма
- Барселона обмисля размяна с Ювентус за Камбиасо
- Ювентус набеляза Омар Мармуш за подсилване на атаката
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]