Роналдо: Горд съм, че ме смятат за най-добър нападател в Италия
Нападателят на Ювентус Кристиано Роналдо, признат за най-добър играч в италианската Серия А през сезон 2018/19, изрази мнение, че италианският шампионат е много труден турнир, а също така благодари на съотборниците си.
"Горд съм, че съм смятан за най-добрия нападател в Италия. Благодаря на съотборниците си, на играчите, които гласуваха за мен. След две години в Италия, мога да кажа, че това е много трудна лига. Надявам се, че и следващата година ще бъде същото", заяви Роналдо.
На 2 декември в Милано се проведе церемонията по награждаването на Gran Galà del Calcio за най-добрите футболисти, треньори, рефери и мениджъри на сезон 2018/19 в Италия според Италианската асоциация на футболистите.
- Влахович близо до завръщане – отлична новина за Ювентус
- Ювентус продължи договора на Уестън Маккени до 2030 година
- Ювентус готви нов договор за капитана Мануел Локатели
- Спалети: Живея за четвъртото място и вярвам, че ще го постигнем
- Консейсао: Ювентус заслужаваше победата
- Ювентус измъкна драматично 3:3 срещу Рома след късен обрат
- Рома – Ювентус: Без победител
- Ювентус започва преговори със Спалети за нов договор
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]