Гатузо: Милан е създаден да побеждава
Полузащитникът на Милан Дженаро Гатузо след равенството 2:2 с Реал Мадрид в мач от 4 кръг на Шампионската лига, призова съотборниците си да вземат пример от 37-годишния Филипо Индзаги. Както е известно, нападателят на „росонерите" оформи дубъл, с което се превърна в рекордьор по отбелязани голове в евротурнирите за всички времена.
„Ние сме длъжни да вземаме пример от Индзаги. Не се раздадохме на сто процента. Бяхме длъжни да се бием повече. Не може да има в отбора футболсити, които бертат душа. Ако искаме да побеждаваме, трябва всеки един от нас да даде максимума от себе си. Ние сме Милан и трябва да побеждаваме. Просто сме създадени за това", цитира Tuttosport думите на Гатузо.
- Манчестър Юнайтед и Милан следят халф на Ботафого
- Романо: Милан не иска Конте, клубът търси треньор с различен стил
- Милан е провел тайна среща с Ираола за треньорския пост
- Сравниха собственика на Милан с Доналд Тръмп след масовите уволнения в клуба
- Лука Модрич напуска Милан след само един сезон
- Милан изкушава Андони Ираола с дългосрочен договор до 2029 година
- Златан иска Шави в Милан след мащабните промени в клуба
- Милан се включи в битката за Андони Ираола
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]