Директор на Ювентус лети за преговори с Юнайтед
Спортният директор на Ювентус Фабио Паратичи лети за Англия, за да обсъди с Манчестър Юнайтед трансферите на трима играчи
Очаква се приоритет за "червените дяволи" през зимния трансферен прозорец да бъде привличането на централен нападател. Много нападатели се свързват с "Олд Трафорд“, но Марио Манджукич остава най-реалистичният вариант.
33-годишният хърватин не е включен в плановете на старши- треньора на Ювентус Маурицио Сари. През този сезон Манджукич не само не игра и минута, но дори тренира отделно от първия отбор.
Според вестник La Stampa, Ювентус се надява да получи 13 милиона паунда от Юнайтед за Марио, но двата клуба имат други контактни точки.
По време на посещението си в офиса на "червените дволи" в Лондон Паратичи може да попита за достъпността на полузащитника Пол Погба. Юнайтед от своя страна се очаква да се обърне за 21-годишния защитник на Ювентус Мерих Демирал.
Скаутите на Юнайтед ще гледат Демирал по време на мача на Турция с Исландия в четвъртък вечерта.
- Рой Кийн разкри: Изгладихме отношенията си с Бруно Фернандеш
- Барселона се отказа от Рашфорд, Байерн и Реал следят ситуацията
- Край на скъпата грешка: Манчестър Юнайтед се раздели с Джейдън Санчо
- Манчестър Юнайтед добави Милан към лятната си подготовка
- Манчестър Юнайтед обмисля привличането на Карл Дарлоу
- Манчестър Юнайтед не се отказва от битката за Елиът Андерсън
- Рой Кийн: Ако Магуайър не е сред 26-имата, вината е негова
- Специалистът, който спаси сезона на Манчестър Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]