Бивш играч на Сити преминава прегледи в Рома
Бившият халф на Манчестър Сити Джак Родуел, който е със статут на свободен агент, може да продължи кариерата си в италианската Серия А.
Както съобщава журналистът Джанлука Ди Марцио, днес, 25 октомври, 28-годишният английски футболист ще премине медицински преглед за Рома. Ако тестовете са успешни, тогава Джак ще може да подпише договор с "джалоросите".
Отбелязва се, че много контузени играчи от полузащитата са принудили италианския клуб да излезе на пазара на свободни агенти.
Родуел е възпитаник на Евертън, чиито цветове защитаваше от 2008 до 2012 година. Тогава Манчестър Сити го закупи за 12 милиона евро. След като прекара две години в лагера на "гражданите" и не успя да стане ключов играч в отбора, Джак се премести в Съндърланд, където игра в продължение на четири години. Полузащитникът прекара последния сезон в Блекбърн, където дойде като свободен агент и напусна клуба в края на кампанията.
- Манчестър Юнайтед е близо до трансфер на халф за 60 млн.
- Манчестър Юнайтед води в битката за Ману Коне
- Рома и Астън Вила в битка за Крисенсио Самървил, Уест Хем отказа оферта
- Астън Вила следи Алехандро Гарначо, но Рома остава фаворит
- Гарначо иска в Рома, но Челси държи на постоянен трансфер
- Трансферни цели: Манчестър Юнайтед търси трети полузащитник
- Манчестър Юнайтед проявява интерес към Ману Коне
- Рома отправи първа оферта за Алехандро Гарначо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]