Рабио е недоволен от положението си в Ювентус
Полузащитникът на Ювентус Адриен Рабио не е доволен от положението си в отбора, съобщава Soccer Link.
Според източника, 24-годишният френски футболист е недоволен от игровото време и вече започва да губи търпение във връзка с настоящата ситуация.
Рабио се присъедини към Ювентус през миналото лято от Пари Сен Жермен като свободен агент. През този сезон халфът се появи на терена само в 1 мач и проведе 27 минути.
- Ман Юнайтед, Ливърпул и Арсенал следят Андреа Камбиасо
- Суперкупата на Италия няма да се проведе в Саудитска Арабия през сезон 2026/27
- Байерн подготвя преговори с Душан Влахович
- Спалети разкритикува Ювентус въпреки победата над Лече
- Влахович донесе важна победа на Ювентус срещу Лече
- Юве ще пречупи Лече
- Левандовски поиска 8 млн. евро заплата от Ювентус и Милан
- Ювентус и Милан получиха предложение да привлекат Давид Алаба
287
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
КОМЕНТАРИ
24.09.2019 в 13:31
Доколкото помня, мамчето му го заведе в Юве. Да я прати да поговори със Сарри...