Манджукич може да премине в МЛС
Нападателят на Ювентус Марио Манджукич може да продължи кариерата си в МЛС, твърди Джанлука Ди Марцио.
Според източника, Лос Анджелис се интересува от услугите на 33-годишен хърватски футболист. Отбелязва се, че споразумение може да бъде постигнато в рамките на следващите два дни. Ако Манджукич се съгласи да премине в МЛС, той ще може да присъства само на тренировките на отбора, тъй като в момента прозорецът за трансфери в Американската лига е затворен.
По-рано стана известно, че Ювентус не е включил Манджукич в заявката на отбора за мачовете от Шампионска лига сезон 2019/20. Манджукич се премести в Ювентус през лятото на 2015 г. от Атлетико Мадрид. Сумата на трансфера бе 21 милиона евро.
- Влахович близо до завръщане – отлична новина за Ювентус
- Ювентус продължи договора на Уестън Маккени до 2030 година
- Ювентус готви нов договор за капитана Мануел Локатели
- Спалети: Живея за четвъртото място и вярвам, че ще го постигнем
- Консейсао: Ювентус заслужаваше победата
- Ювентус измъкна драматично 3:3 срещу Рома след късен обрат
- Рома – Ювентус: Без победител
- Ювентус започва преговори със Спалети за нов договор
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]