Рома може да наеме Калинич
Хърватският нападател на Атлетико Никола Калинич може да премине в Рома, съобщава Sky Sport Italia.
Според източника, италианският клуб възнамерява да наеме футболиста през летния трансферен прозорец. Предвижда се Калинич да бъде дубльор на основния нападател на отбора Един Джеко. Наставникът на римляните Пауло Фонсека вече даде зелена светлина за прехода на хърватина.
31-годишният Калинич няма твърдо място в основния отбор на Атлетико, така че е готов да обмисли варианта за завръщане в Серия А, където преди това игра за Фиорентина и Милан.
- Астън Вила подготвя офанзива за Матиас Суле след трансфера на Мален в Рома
- Пауло Дибала намекна за раздяла с Рома
- Рома измъкна драматична победа над Парма
- Грандове от Испания и Англия следят защитник на Рома
- Рома разби Фиорентина с 4:0 и се доближи до Топ 4
- Манчестър Юнайтед следи Мален след силната му форма в Рома
- Рома победи Болоня и затвърди позициите си в топ 5
- И Масара напусна Рома?
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]