В Ювентус почти стигнаха до бой
Футболистите на Ювентус Момо Сисоко и Фелипе Мело почти са стигнали до бой по време на тренировка, съобщава Football Italia. Според информацията, по време на заниманията на отбора, двамата са се скарали, след което стълкновението прераснало в блъскане и викане. Благодарение обаче на бързата намеса на останалите съотборници на Мело и Сисоко, не се стигнало до по-сериозно сбиване.
Малко по-късно, в края на заниманието, старши треньорът на „бианконерите" Луиджи дел Нери накарал двамата футболисти да се помирят и да си стиснат ръцете.
- Завършените трансфери в Европа за 26 август: всички официални сделки
- Джонатан Дейвид отказва да се предаде: Нападателят настоява да остане в Ювентус
- Матия Перин напусна Ювентус и премина в Палермо
- Завършените трансфери в Европа за 25 август: всички официални сделки
- Камил Грабара премина в Ювентус под наем от Волфсбург
- Борнемут привлече Микеле Ди Грегорио под наем от Ювентус
- Лучано Спалети определи двама основни кандидати за атаката на Ювентус
- Кенан Йълдъз е получил тежка контузия и ще претърпи операция
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]