Милан обяви за прехода на Кутроне в Уулвърхемптън
Милан обяви на официалния си уебсайт за трансфера на нападателя Патрик Кутроне в Улвърхемптън. Подробностите за сделката по прехода на 21-годишния футболист в английския клуб не се съобщават.
"Клубът би искал да изкаже специална благодарност на Патрик за неговата страст и всеотдайност в хода на 12-годишната работа с Милан“, заявиха от пресслужбата на италианския клуб.
Кутроне е възпитаник на Милан и играе за основния отбор на клуба от 2017 година. От 2018 г. Патрик е част от националния отбор на Италия. През миналия сезон 21-годишният нападател участва в 34 мача от италианската Серия А, в които вкара 3 гола и даде 2 асистенции.
- Фенербахче е готов да предложи 35 млн. за нападател на Милан
- Президентът на Пърт: Условията на Пърт бяха неприемливи
- Милан и Ориги се разделиха
- Милан и Уест Хем се разбраха за Фюлкруг
- Арсенал се насочва към двама от Милан
- Ясно е какво е предизвикало напрежението между Конте и Алегри
- Рабио: Допускаме твърде много голове
- Алегри: Загубата е възможност да се изправим на крака
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]