Ювентус обяви за пристигането на Де Лигт в Торино
Защитникът на Аякс Матейс Де Лигт пристигна в Торино, съобщава официалният акаунт на Ювентус в Туитър.
В близко бъдеще футболистът ще премине медицински преглед. Ако всичко е наред, холандецът ще подпише петгодишен договор с клуба от Торино.
По-рано се съобщаваше, че Ювентус е договорил трансфера на играча за € 75 млн. Холандецът ще стане най-високо платеният защитник на Серия А със заплата от 12 млн. евро годишно.
19-годишният Матейс е възпитаник на Аякс. През миналия сезон той записа участие в 55 мача, в които се отчете със седем гола и четири асистенции.
- Ювентус е уверен, че ще привлече Емилиано Мартинес
- Ювентус отряза Арсенал за Кенан Йълдъз
- Киелини: Влахович няма да остане в Италия
- Анди Робъртсън е отказал на Ювентус, за да премине в Тотнъм
- Спалети иска да събере отново Салах и Алисон в Ювентус
- Торино навакса два гола срещу Ювентус в драматично Дерби дела Моле
- Серия А обяви най-добрите футболисти на сезона
- Арсенал следи ситуацията около Душан Влахович
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]