Милан няма намерение да продава Донарума
Ръководството на Милан не планира да се разделя с вратаря на отбора Джанлуиджи Донарума през този трансферен прозорец. Въпреки последните слухове, техническият директор на миланския клуб Паоло Малдини няма да обсъжда продажбата на 20-годишен футболист, съобщава Football Italia.
"Има много слухове за трансфер на Донарума, но в момента нашата позиция е, че няма да продаваме Джанлуиджи", заяви Малдини.
По-рано се съобщаваше, че "росонерите" са готови да продадат Донарума сега, за да спасяват максималната възможна сума за него, тъй като договорът на вратаря е валиден до лятото на 2021 г. и той не възнамерява да го подновява.
Самият Донарума не настоява за напускане, но е готов да напусне отбора и да се присъедини към Пари Сен Жермен, който в момента преговаря за превода си.
- Суперкупата на Италия няма да се проведе в Саудитска Арабия през сезон 2026/27
- Аталанта потопи Милан насред „Сан Сиро“
- Феновете на Милан поискаха оставката на Фурлани
- Фенербахче следи Рафаел Леао за лятна селекция
- Милан - Аталанта: Без победител
- Алегри: Искам да остана в Милан възможно най-дълго
- Бъдещето на Алегри и Таре в Милан остава неясно
- Алегри: Милан подцени и двете полувремена
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]