Макси Лопес ще бъде продаден през следващото лято
Собственикът на италианския Катания Пиетро Ло Монако обяви, че звездата на отбора Макси Лопес ще бъде продаден след края на сезона. Причините не се съобщават, но най-вероятно са финансови и са свързани с голямата заплата на аржентинеца.
Действащият контракт на Лопес е до юни 2013 година, като интерес към него има от Наполи и Волфсбург. Медиите на Апенините го свързваха също така и с Юнайтед, но наскоро неговия агент Дарио Бомбини отрече тази информация.
- Интер готви нов договор за Федерико Димарко до 2030 година
- Серия А обяви програмата за първите пет кръга, дербитата започват още в началото
- Жребият за Купата на Италия обещава дерби между Интер и Милан на полуфиналите
- Милан отхвърли оферта от Ню Йорк Сити за Кристиан Пулишич
- Лацио назначи Дженаро Гатузо за старши треньор
- Джовани Малаго е новият президент на Италианската футболна федерация
- Аморим иска двама от Спортинг в Милан
- Интер набеляза норвежки национал за заместник на Де Врай
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]