Роналдо казал на Хамес, че го иска в Ювентус
Португалският нападател на Ювентус Кристиано Роналдо иска да види в своя отбор полузащитника на Байерн Мюнхен Хамес Родригес, твърди Sport Bild.
Според източника, Роналдо се е свързал с Родригес чрез Facetime и го е помолил да отиде в Ювентус. Преди това двамата в продължение на няколко години заедно играха за Реал.
27-годишният Родригес проведе последните два сезона под наем в Байерн Мюнхен. Немският клуб има право да закупи трансфер за 42 милиона евро, но най-вероятно ще откаже сделката, тъй като халфът е в конфликт със старши-треньора на Байерн Мюнхен Нико Ковач.
Така през лятото Хамес ще се върне в Реал Мадрид, който планира да го продаде, тъй като наставникът на "бланкосите" Зинедин Зидан не разчита на него.
- Ювентус е уверен, че ще привлече Емилиано Мартинес
- Ювентус отряза Арсенал за Кенан Йълдъз
- Киелини: Влахович няма да остане в Италия
- Анди Робъртсън е отказал на Ювентус, за да премине в Тотнъм
- Спалети иска да събере отново Салах и Алисон в Ювентус
- Торино навакса два гола срещу Ювентус в драматично Дерби дела Моле
- Серия А обяви най-добрите футболисти на сезона
- Арсенал следи ситуацията около Душан Влахович
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]