Милан обяви за напускането на Гатузо
Милан на официалния си сайт обяви прекратяването на сътрудничеството със старши-треньора на отбора Дженаро Гатузо. Договорът е прекратен по взаимно съгласие на страните.
"Рино направи всичко възможно през изминалия сезон. Работи неуморно и винаги поемаше отговорност, поставяйки интересите на клуба над собствените си. Искрено ви благодарим, Рино", заяви генералният директор на Милан Иван Газидис. .
По-рано Леонардо напусна поста спортен директор на клуба.
Гатузо оглави Милан през 2017 година. По-рано италианският специалист тренираше младежкия отбор на клуба. Милан завърши сезон 2018/19 на 5-то място в италианската Серия А и не успя да се класира за Шампионска лига. Напомняме, че Гатузо игра за Милан от 1999 до 2012 г. и е част от Залата на славата на клуба.
- Фенербахче е готов да предложи 35 млн. за нападател на Милан
- Президентът на Пърт: Условията на Пърт бяха неприемливи
- Милан и Ориги се разделиха
- Милан и Уест Хем се разбраха за Фюлкруг
- Арсенал се насочва към двама от Милан
- Ясно е какво е предизвикало напрежението между Конте и Алегри
- Рабио: Допускаме твърде много голове
- Алегри: Загубата е възможност да се изправим на крака
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]