Източник: Газидис уволни Гатузо
Главният изпълнителен директор на Милан Иван Газидис уволни Дженаро Гатузо от поста старши-треньор на отбра. Това съобщава журналистът Никола Шира. Според източника, това е станало по време на вчерашната среща между двамата, на която е бил направен анализ на представянето на тима през изминалия сезон.
Също така от клуба ще си тръгне и Леонардо, заради разногласия с ръководството по отношение на трансферната политика на Милан. Бразилецът е настоявал да се заложи на създаването на отбор от млади и опитни футболисти, докато Газидис планира да се купуват само талантливи младежи. Засега "росонерите" няма да имат спортен директор. Луис Кампос ще стане консултант по трансферите в клуба, при това функционерът няма да напуска Лил.
За раздялата с Гатузо и Леонардо ще бъде обявено днес.
Съдбата на Паоло Малдини все още не е решена.
- Галатасарай иска Рафаел Леао под наем, Милан настоява за постоянен трансфер
- Андреа Пирло: Скандалът около връзките ми с Fonbet е политическа игра
- Фенербахче отрече интерес към Рафаел Леао и Ермедин Демирович
- Фиорентина и Милан искат Франко Мастантуоно под наем
- Съпругата на Модрич иска в Испания
- Лука Модрич ще подпише нов договор с Милан до 2027 година
- Рафаел Леао беше обвинен в сексизъм заради публикация в социалните мрежи
- Лука Модрич остава в Милан до лятото на 2027 година
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]