Милан ще уволни Леонардо след края на сезона
В ръководството на Милано скоро ще настъпят персонални промени, съобщава La Gazzetta dello Sport.
Според изданието, клубът ще се раздели със спортния директор Леонардо през лятото. Причината за раздялата със специалиста са незадоволителните резултати на отбора. Очаква се той да бъде официално освободен след финалния мач от сезона със СПАЛ.
В същото време Милан вече е реши с кого ще замени Леонардо. Нов спортен директор на "росонерите" ще бъде Луис Кампос, който заема подобен пост в Лил. Страните вече са постигнали споразумение.
Кръг преди края Милан заема пето място в класирането на Серия А, на една точка от зоната на Шампионска лига.
- Милан готви нов договор за Рафаел Леао
- Милан може да се обърне към ФИФА за трансфера на Андре
- Милан повали Кремонезе с два късни гола (видео)
- Милан ще търси отговор срещу закъсалия Кремонезе
- Алегри обмисля бъдещето си в Милан след края на сезона
- Серия А е едва четвърта по приходи
- Милан за Лофтъс-Чийк: операция и осем седмици извън терена
- Леао оспори решенията на съдиите от мача с Парма в Instagram
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]