Тоти: Не мисля, че Роналдо се провали в Ювентус
Бившият нападател на Рома Франческо Тоти сподели мнението си за представянето на португалския нападател Кристиано Роналдо в първия си сезон в Ювентус.
"Не съм съгласен с мнението, че Роналдо провали първия си сезон в Ювентус, защото не е лесно да спечели Шампионска лига. Въпросът не е, че ако купите най-силния играч в света, определено ще спечелите Шампионска лига. Този турнир е с много висока конкуренция. Освен това Меси също не успя да спечели турнира с Барселона", заяви Тоти.
Роналдо се премести в Ювентус от Реал миналото лято за € 117 млн. През този сезон той взе участие в 42 мача, в които вкара 28 гола и даде 13 асистенции.
- Ювентус започва преговори за вратаря на Тотнъм Гулиелмо Викарио
- Влахович близо до завръщане – отлична новина за Ювентус
- Ювентус продължи договора на Уестън Маккени до 2030 година
- Ювентус готви нов договор за капитана Мануел Локатели
- Спалети: Живея за четвъртото място и вярвам, че ще го постигнем
- Консейсао: Ювентус заслужаваше победата
- Ювентус измъкна драматично 3:3 срещу Рома след късен обрат
- Рома – Ювентус: Без победител
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]