Ювентус се отказа от Марсело
Ювентус продължава да работи за укрепване на позицията ляв защитник през летния трансферен прозорец. Според Calciomercato.com, "бианконерите" са решили да прекратят опитите да получат Марсело от Реал Мадрид. По-рано се съобщаваше, че бразилецът е една от главните цели на Ювентус, но връщането на Зинедин Зидан начело на "бланкосите" направи задачата за италианския клуб трудна.
Според вестника, торинци вече са преминали към алтернативна опция - защитникът на Бенфика Алехандро Грималдо. Испанецът може да бъде получен много по-лесно от Марсело, още повече, че трансферът му се оценява на по-малко от 40 милиона евро.
23-годишният Грималдо проведе 30 мача през този сезон, в който отбеляза 4 гола.
- Барселона обмисля размяна с Ювентус за Камбиасо
- Ювентус набеляза Омар Мармуш за подсилване на атаката
- Мерих Демирал: Това е най-разочароващият мач в кариерата ми за националния отбор
- Ювентус привлече окончателно Джакомо Фатиканти
- Капело съжалява: Меси ми се изплъзна в Ювентус
- Мартинес иска трансфер в Ювентус
- Ювентус е уверен, че ще привлече Емилиано Мартинес
- Ювентус отряза Арсенал за Кенан Йълдъз
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]