Тардели: Някои футболисти страдат, играейки с Роналдо
Бившият халф на Ювентус Марко Тардели сподели мнението си за негативното влияние на нападателя Кристиано Роналдо върху отбора.
"Ювентус трябва да работи над управлението на отбора. Може би Кристиано Роналдо игра твърде често през този сезон.
Именно той налага своите порядки в отбора, което е грешно. Срещу Аякс той можеше да играе по-добре.
Мисля, че някои от играчите заради присъствието му на терена играят по-лошо, подсъзнателно страдат. Един от тези играчи е Пауло Дибала", заяви Тардели.
- Манчестър Юнайтед следи Калюлю в дербито Милан – Ювентус
- Влахович в центъра на трансферното лято – интерес от Милан и Байерн, сянката на Левандовски
- Ювентус готви продажба на Копмейнерс през лятото
- Ювентус се прицели в Трафорд, Сити може да го продаде
- Ювентус продължава силната серия след победа над Болоня
- Ювентус ще пречупи Болоня
- От Блохин до Трент - кариера като две вселени
- Ювентус удължи договора на Локатели до 2030 година
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]