Паратичи: Дибала остава в Ювентус
Спортният директор на Ювентус Фабио Паратичи коментира поредната осмата титла в Серия А и коментира бъдещето на клуба.
"През 2010 г. не можехме да си представим такова нещо. В нашия успех няма тайна, постигнахме всичко с упорита работа на всеки представител на отбора. Благодаря на всички служители на клуба, на играчите, които преминаха през всичко това, работиха в Ювентус и позволиха това да се случи. Хората подценяват нашия успех, но след няколко години те наистина ще могат да осъзнаят величието на ерата, която перживяваме.
Алегри? Ще проведем редовна среща в края на сезона, както във всеки друг клуб. Сега не е време да обсъждаме нищо. Имаме идеи за подобряване на отбора. Що се отнася до Пауло Дибала, той ще остане в отбора. Той е играч на Ювентус и е очевидно, че ще бъде тук", заяви Паратичи.
- Ман Юнайтед готви оферта от 100 млн. за халф на Юве
- Юве прекърши Рома (видео)
- Гасперини обясни защо избра Рома пред Юве
- Ювентус – Рома: Под 1.5 гола в мача
- Юве иска да размени Локатели с халф на Марсилия
- Ювентус покори „Дал'Ара“
- Милик поднови тренировки
- Колеблив Ювентус ще се препъне в Емилия - Романя
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]