Карера: Бях готов да оглавя Ювентус
Бившият помощник-треньор на Ювентус Масимо Карера призна, че е готов да оглави "бианконерите".
"Бях привързан към всички отбори, за които играх, но не ги сменях често. Прекарах пет години в Бари, седем в Аталанта и пет в Ювентус. Смених няколко града, така че всички отбори, за които играх, останаха в сърцето ми. Когато играх за Ювентус, на мен много много ми хареса Торино.
Бях ли готов да поведа Ювентус? Вече бях в Ювентус, имах късмет да работя заедно с Антонио Конте. Така че усетих, че съм готов за позицията на старши-треньор", заяви Карера за Cisiamo.info.
- Байерн подготвя преговори с Душан Влахович
- Спалети разкритикува Ювентус въпреки победата над Лече
- Влахович донесе важна победа на Ювентус срещу Лече
- Юве ще пречупи Лече
- Левандовски поиска 8 млн. евро заплата от Ювентус и Милан
- Ювентус и Милан получиха предложение да привлекат Давид Алаба
- Юве и Милан получиха предложение да привлекат Алаба
- Директор на Верона за Юве: Ако кажа какво мисля, ще трябва да спра да работя
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]